Hiszpański EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

s
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Hiszpańsku już po dziesięciu dniach?

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po hiszpańsku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po hiszpańsku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim.

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się hiszpańskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Hiszpańskiego?

Hiszpański szybko staje się najczęściej używanym językiem w Stanach Zjednoczonych, zaraz po angielskim. Ponadto miliony ludzi na całym świecie mówi po hiszpańsku, więc nauka tego wszechobecnego języka pozwoli Ci komunikować się z każdym na całym świecie. Nauka tego dialektu daje wiele możliwości zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Mnóstwo firm ma swoje biura w Hiszpanii, Meksyku, Ameryce Południowej i w wielu innych krajach, w których hiszpański jest językiem wypowiedzi. Mając język hiszpański w swoim CV, możesz stać się dużo bardziej wartościowym i bardziej pożądanym pracownikiem. Umiejętność komunikacji z ludźmi po hiszpańsku pozwoli Ci np. w zarządzaniu zagraniczną placówką Twojej firmy.

Dodatkowo znajomość języka sprawi, że Twoje wyjazdy turystyczne będą dużo bardziej udane i spokojne. Umiejętność ta przyczyni się do większej niezależności - już nie zgubisz się, gdyż zawsze będziesz potrafił spytać o drogę. Nigdy też nie wpadniesz w sidła, sprzedawców na targach, którzy oszukują turystów nieznających języka. Dodatkowo, daje większą szansę, że natkniesz się na coś wyjątkowego podczas swoich podróży. Sam sprawdź. Kolejną zaletą jest to, że nie będziesz musiał podczas oglądania filmów hiszpańskich czytać napisów tylko delektować się chwilą, bez stresu, że coś Ci umknie. Będziesz też w stanie czytać literaturę hiszpańską i słuchać muzyki. Poznasz wszystko od samych podstaw.

Potoczny Hiszpański vs Szkolny Hiszpański

Nauka hiszpańskiego jest długotrwała mimo, iż język sam w sobie jest bardzo prosty. Na początku uczysz się słówek i gramatyki, później starasz się łączyć wszystko razem. Niestety to wszystko zajmuje mnóstwo czasu i zanim nauczysz się mówić Twoja młodość przeminie. Natomiast z metodą Emila Krebsa jest inaczej - od razu słuchasz typowych rozmów native speakerów i czerpiesz garściami wszystko co jest Ci potrzebne do komunikacji z ludźmi mówiącymi po hiszpańsku. Od słówek, wyrażeń, zdań, aż po akcent i poprawny sposób wymowy. Uczysz się poprzez słuchanie, a nie wbijanie do głowy pustych regułek. Przyswajasz wyrażenia, które mogą rzeczywiście się przydać:

¿Qué hora es? – Która jest godzina?
Me llamo... – Nazywam się...
¿Dônde está la estaciôn del tren? – Gdzie jest dworzec?
Un café por favor. – Poproszę jedną kawę.

Ucząc się hiszpańskiego naturalną, łatwą metodą poprzez właśnie słuchanie realnych dialogów studiujesz to co jest potrzebne, a nie zaśmiecasz sobie głowę rzeczami niepotrzebnymi.

Naukowe podejście w nauce Hiszpańskiego

Sposób nauczania języka Metodą doktora Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Do roku 2050, 10% populacji świata będzie mówić po hiszpańsku. Przewiduje się również, że w tym czasie Stany Zjednoczone będą największym krajem hiszpańskojęzycznym na świecie. Nie znając języka będzie się bardzo ograniczonym, ponieważ coraz więcej ludzi jest dwujęzycznych.

Ponieważ korzeniami języka jest łacina, to hiszpański jest bramą do nauki innych języków romańskich, a nawet języków z innych części świata. Francuski, włoski, portugalski wszystkie staną się łatwe i zrozumiałe po nauczeniu się hiszpańskiego. Wiele dialektów z całego świata jest spokrewnionych z hiszpańskim. Przykładem takiego języka jest np. rosyjski, niemiecki, a nawet angielski.

Hiszpański jest jednym z najbardziej fonetycznych języków na całym świecie. Wiedząc jak przeliterować słowo od razu wiemy jak je wymówić. Dlatego też hiszpańskiego uczy się bardzo szybko i łatwo.

Mimo wszystko nasz świat jest mały. Chociaż istnieją różnice w słownictwie, gramatyce i wymowie między hiszpańskim używanym w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, nadal istnieją wystarczające podobieństwa ułatwiające komunikację.

Masz do nas jakieś pytania?