Rosyjski EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

r
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Rosyjsku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po rosyjsku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim.

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się rosyjskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Rosyjskiego?

Od czasów upadku Związku Radzieckiego, Rosja i jej byłe republiki stały się bardziej otwarte na świat, co pozwoliło na rozrost gospodarczy i turystyczny tych państw. Firmy z każdego kontynentu skorzystały z tej możliwości i rozszerzyły swoje strefy wpływów przez co wiele urzędów i fabryk powstało czy też zostało przeniesionych do Rosji. Dzięki tej wymianie wpływów Rosja i firmy zagraniczne, rosły w siłę, gdyż obie strony bardzo korzystały na tym.

Tak samo teraz działa Rosja. Szuka państw, które otwierają swoje granice i wtedy inwestują w nie. Dlatego też placówki rosyjskie są rozsypane po całym świecie. Nauka rosyjskiego pomoże w tej wymianie "idei" wpływów. Znajomość języka sprawi, że będziesz wartościowym członkiem każdego zespołu.

Dodatkowo turystyka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem właśnie w kierunku wschodnim. Dzięki umiejętności nabytej przez nasz kurs, będziesz mógł swobodnie podróżować po całej Europie Wschodniej no i oczywiście Rosji. Nauka języka przed wyjazdem nie tylko pomoże Ci dostać się tam gdzie chcesz, ale udowodni też mieszkańcom, że interesujesz się ich kulturą przez co będziesz dużo lepiej odbierany i traktowany.

Potoczny Rosyjski vs Szkolny Rosyjski

Nauka języka rosyjskiego z podręcznika może być bardzo trudna, ponieważ język ten nie używa alfabetu rzymskiego tak jak angielski, niemiecki czy hiszpański. Cyrylica jest bardzo trudna do odszyfrowania bez poprawnej pomocy i zdolności do odpowiedniego rozpoznawania liter. Bez tej umiejętności zrozumienia słownika jest niemożliwe, nie wspominając już o gramatyce.

Tutaj wkracza metoda Emila Krebsa. Ponieważ nasza metoda sprawia, że uczysz się mówić i nie ma znaczenia czy potrafisz rozpoznać daną literkę czy nie. Będziesz potrafił mówić i utrzymać każdą konwersację. Pytanie o drogę, przedstawianie się rodzinie czy nieznajomym, proste biznesowe rozmowy nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Nauczysz się tego wszystkiego bez zaglądania do podręcznika. Dlatego nasza metoda jest tak fenomenalna.

Ucząc się rosyjskiego naturalna metodą, używając związków frazeologicznych, a nie regułek książkowych szybko nauczysz się używać poprawnie języka. Tym właśnie różni się język mówiony od szkolnego.

Naukowe podejście w nauce Rosyjskiego

Sposób nauczania języka Metodą Emila Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Oprócz Rosji, w języku rosyjskim mówi 13 innych państw. Wynikiem tego jest historia, która opowiada nam o okupacji tych krajów przez Rosję, jednak nadal po oswobodzeniu język ten jest tam używany.

Rosyjski należy do rodziny języków słowiańskich. Jest najbardziej podobny do ukraińskiego, lecz ma też mnóstwo wspólnego z czeskim, polskim, bułgarskim, serbsko-chorwackim i kilkoma innymi językami. Podobny jest również trochę do greckiego, szczególnie jeśli chodzi o alfabet.

Pomimo swojego alfabetu, Rosja dzieli wiele pokrewieństw z innymi językami. Oczywiste są podobieństwa z językami słowiańskimi. Natomiast nie każdy zdaje sobie sprawę z bliskości rosyjskiego z niemieckim, hiszpańskim, a nawet angielskim. Dzięki temu język jest łatwiejszy do nauki.

Masz do nas jakieś pytania?