Miliony zadowolonych klientów Metody Emila Krebsa

Metoda Emila Krebsa pomogła milionom usatysfakcjonowanych klientów nauczyć
się nowego języka z łatwością. Zobacz co mają do powiedzenia!

Przeczytaj opinie Klientów:

Geri Zacks

Uwielbiam Wasz kurs. Metoda Krebsa jest łatwa w użyciu i bardzo efektywna. Moim marzeniem, które zrealizuje w najbliższej przyszłości jest wyjazd do Hiszpanii, dlatego też bardzo potrzebuje szybko nauczyć się komunikować po hiszpańsku. Przez przypadek natrafiłem na tę stronę i okazała się ona błogosławieństwem. Po przesłuchaniu 10 lekcji, byłem w stanie już w miarę się komunikować. Dziękuje bardzo! Wyjazd tuż tuż.
Zadowolony klient

Fred i Sue Young

Bardzo chcielibyśmy podziękować ludziom odpowiedzialnym za udostępnienie tego kursu. Niedawno przeprowadziliśmy się wraz z mężem do miasta Tucson w Arizonie i dzięki Waszym lekcjom jesteśmy w stanie oboje porozumiewać się z mieszkańcami po angielsku co bardzo nam ułatwia pobyt tutaj. Na początku byliśmy sceptyczni, no ale skoro zwracaliście całą sumę w momencie nie spełnienia naszych oczekiwań daliśmy Wam szansę i nie zawiedliśmy się. Pozdrawiamy!

Enrique Gonzalez, Jr.

Działa świetnie według mnie. Dużo łatwiej uczy mi się języka, a wcześniej miałem z tym bardzo duże problemy. Naprawdę świetny kurs! Ta metoda działa! Już nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu i miny rodziny z Tiencin, gdy usłyszą jak mówię do nich po chińsku.

Barbara Leutwiler

Dziękuje!! Dziękuje!! I jeszcze raz dziękuje! Chociaż ostatnio trochę sobie odpuściłam, to w kolejnych dniach nadrobię wszystko! W końcu jestem w stanie mówić po arabsku i bez problemu porozumiewam się z mężem! Żaden kurs nie sprawił, że uczyłam się tak dużo i szybko. Na prawdę Wasz zespół stworzył cudo!

Joseph Cortese, Sr.

Nie będę bardzo się rozpisywał, ale chciałbym żebyście wiedzieli, że dzięki Waszemu kursowi włoski nie jest dla mnie już żadnym wyzwaniem chociaż mam 75 lat. Moje dzieci mieszkają we Włoszech, a wnukowie nie posługują się niestety językiem hiszpańskim. Jedyny sposób, aby się z nimi dogadać to język włoski. Teraz będę już w stanie.

Michael F.

Osobiście sądzę, że ten kurs jest ŚWIETNY! Naprawdę jestem mile zaskoczony. Jestem obecnie na ERASMUSie we Francji i nie wiem jakbym sobie poradził bez Was. Wcześniej nie miałem styczności z tym językiem. Sądziłem, że jadąc tam bez żadnych podstaw jakoś sobie poradzę, jedynie z językiem angielskim, ale mocno się przeliczyłem. Znajomy podesłał mi Waszą stronę i tylko dzięki Waszym kursom zacząłem dogadywać się z Francuzami. Dziękuje!

Pam P.

Dziękuje za pomoc. Bardzo Wasz kurs mi się spodobał, bo słucham go kiedy chcę i gdzie chcę. Nie muszę specjalnie wydzielać czasu na naukę. Podczas jazdy samochodem włączam Wasz kurs i się uczę. To jest wręcz zdumiewające. Taki sposób nauki to czysta przyjemność.

Georgia

Nauka łatwa i przyjemna? Niemożliwe! A jednak z metoda Krebsa nauczyłam się języka w mgnieniu oka. Na zajęciach w rozmówkach nie ma ze mną równych. Pani profesor, nie mogła uwierzyć jak w tak krótkim czasie można zrobić takie postępy, gdy jej opowiedziałam o Was była bardzo sceptyczna, ale sama spróbowała i sama poleca teraz Wasz kurs swoim studentom.

Tom M.

Wow tylko tyle jestem w stanie napisać.

C. Edwards

Kurde, aż brak mi słów. Nie sądziłem, że da się nauczyć języka z samego słuchania, a jednak się myliłem. Tydzień temu miałem rozmowę o pracę w Niemczech i wiecie co? Przyjęli mnie! Wszystko dzięki mojej znajomości języka. Pracodawca był zdziwiony, że Brytyjczyk może tak dobrze mówić po niemiecku.

Monika H.

Od zawsze miałam problemy z językami, nawet z angielskim. Rodzice bardzo mnie za to prześladowali, bo nie potrafili zrozumieć, że po prostu ta wiedza mi do głowy nie wchodzi. Wszystko się zmieniło dzięki Waszej metodzie. Nauczyłam się bardzo szybko mówić po angielsku bez zbędnego wysiłku. Nie musiałam zawalać nocek na naukę i odpuszczać sobie innych zajęć. W wolnych chwilach zakładałam słuchawki na uszy i gotowe. Rodzice byli bardzo zdziwieni, gdy usłyszeli jak mówię, a jak im wyjaśniłam co i jak postanowili sami spróbować. Czekamy na rezultaty! Pozdrawiam serdecznie.

TJ

Zadziwiające w tym kursie jest to jak łatwo to wszystko przychodzi. Wczoraj nie potrafiłem powiedzieć, nazywam się po portugalsku dziś jestem w stanie nawiązać prostą rozmowę, a nawet zaprosić nieznajomą na drinka. Bardzo ułatwia mi to pobyt w Portugalii. Nie muszę dużo machać rękoma, żeby mnie zrozumieli po prostu mówię tak jak nauczyłem się z Waszego kursu. Polecam go każdemu znajomemu jak na razie brak zażaleń każdy go wychwala pod niebiosa.

Kamiah D.

Wszystko pięknie, łatwo i przyjemnie. Zawsze byłem sceptyczny do tego rodzaju technik, ale przekonało mnie to, że cena jest tak niska. Powiedziałem sobie, a czemu nie? I bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Przy najbliższej okazji pokaże to cudo rodzinie.
Masz do nas jakieś pytania?