Portugalski EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

p
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Portugalsku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po portugalsku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim.

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się portugalskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Portugalskiego?

Tak jak Hiszpania, Portugalia kiedyś miała swoje imperium, które rozciągało się po całym globie włączając w nie okupowane kilka afrykańskich krajów. Dlatego też, duża część świata mówi nadal po portugalsku.

Wraz z biegiem lat, wiele firm stało się wielojęzycznych i z naturą globalnego odkrywcy. Dlatego też chcą one zatrudniać pracowników z wielu krajów. Dzięki nauce portugalskiego otworzysz sobie nie tylko drogę do pracy w Brazylii, ale także w Europie i Afryce.

Dwa główne kraje w których mówi się po portugalsku to Portugalia i Brazylia. Są to również dwa najpopularniejsze cele wakacji na świecie. Będąc w stanie mówić po portugalsku będziesz mógł poruszać się po obu tych krajach tak samo jak po wielu innych, gdzie jest on drugim językiem. Zawsze znajdziesz drogę, poznasz lokalne smakołyki i dużo lepiej zaznajomisz się z ludźmi, zamiast wymachiwać rękoma.

Znajomość tego języka pomoże Ci doświadczyć ich kulturę, sztukę i historię w pełni, abyś mógł docenić jej kunszt.

Potoczny Portugalski vs Szkolny Portugalski

Branie lekcji z języka wymaga od Ciebie dostosowania swojego grafiku do zajęć dydaktycznych, co może być kłopotliwe dla większości ludzi. Dodatkowo praca przy czytaniu tekstów i robieniu zadań domowych; nie każdy ma na to czas. Powtórki, pamięciówki i testy - wszystko to sprawi, że zanim przekonasz się do dialogu minie dużo czasu.

Z metodą Krebsa zaczniesz mówić od razu. Nie ma tu godzin spędzonych nad podręcznikiem, wertując strona za stroną. Słuchając naszego native speakera nauczysz się wyrazów i zwrotów potrzebnych do komunikacji. To wszystko dzięki słuchaniu i powtarzaniu. Szybko będziesz w stanie powiedzieć:

Que hora São? – Która godzina?
Eu me chamo... – Nazywam się...
Onde está estação de trem? – Gdzie jest stacja kolejowa?
Eugostaria de café, por favor – Poproszę jedną kawę.

Dzięki nauce portugalskiego naturalnym sposobem - używając związków frazeologicznych, zamiast wyuczonych formułek z książek, które w życiu codziennym nie są używane, nauczysz się słuchać i rozmawiać bez zająknięcia.

Naukowe podejście w nauce Portugalskiego

Sposób nauczania języka Metodą Emila Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Ponad 300 milionów ludzi na całym świecie mówi po portugalsku. Składa się na to 236 milionów, których jest to ojczysty język.

Portugalski jest piątym najczęściej spotykanym i mówionym językiem na świecie. Jest to również trzeci najbardziej popularny dialekt we wschodniej półkuli i najczęściej spotykany na półkuli południowej.

Niektóre kraje przyjęły portugalski, jako ich język ojczysty. Tak jak pisaliśmy, portugalski jest ojczystym językiem Portugalii i Brazylii, ale zapewne nie wiesz, że sześć innych krajów, również posiada go jako oficjalny. Są to: Angola, Mozambik, Wyspy Zielonego Przylądka, Wyspy Świętego Tomasza, Gwinea Bissau i Timor Wschodni.

W Portugalii ogólnie przyjętymi formami grzecznościowymi są formy "a senhora" (pani) i "o senhor" (pan). Do młodej dziewczyny z kolei należy się zwracać "a menina" (panna). W luźnych kontaktach można posłużyć się słowem "voce", które oznacza mniej więcej „ty”, ale stosowane jest do osób, które znamy słabo lub w ogóle ich nie znamy.

Masz do nas jakieś pytania?