Koreański EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

k
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Koreańsku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po koreańsku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim.

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się koreańskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Koreańskiego?

Południowa Korea przeżywa teraz boom ekonomiczny oceniony jako 14 w skali całego świata. Ekonomia jest bardzo zależna od międzynarodowych wymian. Korea jest obecnie dziesiątym największym importerem i szóstym największym eksporterem na świecie oraz dodatkowo, siódmym największym partnerem Stanów Zjednoczonych. Niektóre firmy Korei Południowej takie jak Samsung, Kia i Hyundai bardzo silnie zaznaczają swoją obecność w USA. Dlatego też nauka języka koreańskiego może znacząco wpłynąć na rozwój Twojej kariery.

Korea Południowa wita wszystkich odwiedzających z całego świata. Około 6.4 miliona turystów odwiedziło kraj w 2007 roku i od tego czasu ta liczba co roku wciąż rośnie. W czasie gdy Seul, stolica, pozostaje najbardziej obleganym celem, to Korea Południowa zachwala swoje wyspy tropikalne. Jeju, jest wyspą która oferuje niesamowite wodospady i widoki, niezliczone groty wulkaniczne i jaskinie. Dodatkowym atutem jest łagodny klimat. Nauka języka koreańskiego sprawi, że wycieczka ta stanie się łatwa i przyjemna, gdyż będziemy się swobodniej porozumiewać.

Nauka języka koreańskiego oferuje wiele korzyści, gdyż jeśli w rodzinie posiadamy przodków, którzy wywodzili się z Korei, pozwoli to nam odnowić z nimi więzi i cieszyć się tym tak jak nigdy wcześniej nie potrafiliśmy. Dodatkowo możemy dzięki temu utrzymać tę relację, gdyż jak wiadomo bariera językowa zawsze utrudnia takie sprawy.

Potoczny Koreański vs Szkolny Koreański

Weź książkę i spróbuj nauczyć się koreańskiego na własną rękę i dopiero wtedy zobaczysz jak trudne jest to zadanie. Nowoczesny system pisma koreańskiego hangul używa alfabetu składającego się z 24 liter, natomiast w szkołach Korei Południowej nadal dzieci są uczone 1800 znaków hanja, starożytnego pisma, które bazowało na chińskim. Często, oba te systemy się mieszają. Mimo, iż praktyka ta nie jest już używana w Korei Północnej, to Korea Południowa nadal używa tego systemu i trzeba niestety znać oba, aby być w stanie poprawnie odczytać coś po koreańsku.

Jednak jeśli chcesz nauczyć się mówić po koreańsku i być w stanie utrzymać dłuższą konwersację z native speakerem z Korei, nie jest wymagane abyś poświęcał setki godzin na nauce 2000 znaków. Razem z metodą Emila Krebsa zaczniesz mówić od zaraz. Po przesłuchaniu naszych kursów z native speakerami nauczysz się wymawiać wyrazy poprawnie. Pozwoli Ci to nauczyć się w krótkim czasie najważniejszych zwrotów i nie będzie to tak bardzo wymagające do zapamiętania, jeśli usłyszysz je z ust prawdziwego Koreańczyka. Będziesz mógł powtarzać je do końca, aż wszystko opanujesz. Dlatego też, ta metoda jest tak efektywna.

Naukowe podejście w nauce KoreańskiegoSposób nauczania języka Metodą Emila Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tą metodę i ją ulepszył.Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki
Koreański jest oficjalnym językiem Północnej i Południowej Korei. Dodatkowo, tego języka używa się w Yanbian, autonomicznej prefekturze koreańskiej znajdującej się w Północno-wschodnich Chinach.
Koreański system pisania nazywa się hangul. Został opracowany w połowie XV wieku i jest używany do dziś jako oficjalne pismo Północnej i Południowej Korei. Nazwa jego jest kombinacją archaicznych słów koreańskich han(wspaniały) i geul(pismo).
Koreański jest zaliczany jako 10 najpopularniejszy język online. Zakłada się, że posługuje się nim 40 milionów ludzi.

Masz do nas jakieś pytania?