Japoński EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

j
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Japońsku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po japońsku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się japońskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Japońskiego?

Japończycy są bardzo dumni ze swojego kraju. Honor jest wyczuwalny na każdym kroku w ich kulturze. Dodatkowo język jest częścią tego honoru. Jest to bardzo ważne, aby każde dziecko poznało japoński, gdyż jest to część ich dziedzictwa. Sama nauka tego dialektu odgrywa bardzo ważną rolę i od jakości języka, którym się dana osoba posługuje zależy czy zostanie zaakceptowana w ich kulturze czy też nie.

Wszyscy Ci, którzy chcieliby odwiedzić swoje rodziny lub są wychowani przez jednego rodzica pochodzącego z Japonii powinni umieć komunikować się po japońsku, aby wzbogacić swoje wnętrze i zacieśnić więzi z bliskimi im osobami.

Nie ważne czy chcemy jechać do Japonii dla rodziny czy ze względu na sprawy zawodowe lub po prostu żeby zwiedzić ten piękny kraj i poznać tą fantastyczną kulturę, powinniśmy umieć rozmawiać po japońsku, aby sprawić, że ta wycieczka stanie się najwspanialszą i najbardziej zapadającą w pamięć przygodą życia.

Potoczny Japoński vs Szkolny Japoński

Tak jak wiele azjatyckich języków, japoński nie używa alfabetu łacińskiego. Ich litery to system symboli, które każde z osobna reprezentują literę, głoskę lub całe słowo. Japoński system tak naprawdę jest kombinacją chińskich znaków zwanych kanji oraz dwóch innych baz symboli chińskich, zwanych jako hiragana i katakana. Wyobraź sobie jak to jest nauczyć się trzy tysiące znaków, aby móc porozumieć się w nowym języku? Ile by Ci to zajęło?

Metoda Emila Krebsa ułatwia to zadanie diametralnie. Dzięki tej metodzie będziemy wstanie komunikować się bardzo szybko. Nie ma tu zapamiętywania symboli, ani tego jak je rysować, żadnego stresu wiążącego się z zapamiętywaniem ich i odczytywaniem. Słuchanie języka oswaja nas z nim i sprawia, że nauka staje się przyjemna i łatwa. Native speakerzy w nagraniu pozwolą Ci przejść przez wszystkie etapy wymowy słów i wyrażeń tak, abyś był w stanie swobodnie się porozumieć. Z metodą Emila Krebsa zajmie Ci to dużo, dużo krócej niż ze standardowym podręcznikiem.

Naukowe podejście w nauce Japońskiego

Sposób nauczania języka Metodą Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Symbole, którymi zapisane jest słowo "Japonia" oznaczają "Geneza Słońca" Przez to kraina ta zwana jest "Ziemią Wschodzącego Słońca".

Blisko 130 milionów ludzi na cały świecie mówi po japońsku. Jest to oficjalny język Japonii i Palau. Dodatkowo wiele państw i państewek wzdłuż całej Azji, Południowej Ameryki, Północnej Ameryki i Australii potrafi porozumiewać się po japońsku, gdyż jest to ich drugi język.

Początki języka japońskiego sięgają połowy II wieku przed naszą erą. W tamtych czasach ludzie porozumiewali się po japońsku jedynie oralnie, natomiast pismo nie było wtedy jeszcze aż tak rozpowszechnione, dlatego nie ma dużo zapisków historycznych z tamtych okresów, do około VIII wieku naszej ery.

Masz do nas jakieś pytania?