Włoski EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

i
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Włosku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po włosku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim.

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się włoskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Włoskiego?

Włoski jest postrzegany jako język oper, sztuki, gastronomii i oczywiście miłości.

Jeśli nauczysz się włoskiego, otworzą się przed Tobą wcześniej niedostępne drogi kariery i nie tylko. Może zaczniesz pracę w jednej z firm w centralnej części Włoch. Jest nawet bardzo prawdopodobne, że zaczniesz pracę w przemyśle odzieżowym. Mówiąc po włosku będziesz w stanie porozumieć się z pracodawcami we Włoszech i to wszystko dzięki Twoim zdolnościom językowym, które nabędziesz wraz z naszym kursem.

Podróżowanie przez Włochy lub inny region gdzie mówi się po włosku, będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze i mniej stresujące, bo będziesz potrafił się dogadać, gdziekolwiek i z kimkolwiek. Nie będziesz musiał polegać na kimś, kto pomoże Ci w tłumaczeniu tego co chcesz powiedzieć, gdyż sam wyrazisz swoje myśli. Dodatkowo będziesz mógł targować się ze sprzedawcami i jest dużo mniejsza szansa, że zostaniesz oszukany. Każde wakacje, w kraju w którym potrafisz się porozumieć w ich języku są zawsze lepsze, nieprawdaż?

Potoczny Włoski vs Szkolny Włoski

Nauczenie się języka włoskiego z książki będzie od Ciebie wymagało najbardziej podstawowych słów, z których później zaczniesz składać proste zwroty, a następnie zdania. Co doprowadzi Cię do niewyszukanych rozmówek. Musisz nauczyć się gramatyki, wymowy, akcentu i słówek oczywiście zanim zaczniesz próbować się komunikować. Mimo posiadanych wszystkich wyżej wymienionych umiejętności to może nie wystarczyć. Potrzeba Ci również pewności siebie, abyś mógł rozmawiać z Włochem w jego ojczystym języku.

Z metodą Krebsa jest zupełnie inaczej. W innych kursach wszystko dzieje się oddzielnie. Tutaj dostajesz mieszankę wybuchową. Wszystkich umiejętności uczysz się naraz. Nabywasz je słuchając, więc zamiast uczyć się koniugacji, od razu poznajesz ważne wyrażenia, bez których się nie obejdziesz. Na przykład:

Che ore sono? – Która godzina?
Mi chiamo... – Nazywam się...
Dove è la stazione? – Gdzie jest stacja kolejowa?
Vorrei un caffè per favore. – Poproszę jedną kawę.

Ucząc się włoskiego naturalnym sposobem, używając związków frazeologicznych zamiast książkowych zwrotów zyskasz o wiele więcej, ponieważ to jest prawdziwy włoski, a nie szkolny.

Naukowe podejście w nauce Włoskiego

Sposób nauczania języka Metodą Emila Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Ponad 65 milionów ludzi mówi w języku włoskim jako ich dialekt ojczysty. Następne 20 milionów mówi w tym języku jako ich następny. Włosi żyją wzdłuż całej Europy i południowej Ameryki (jest to drugi najpopularniejszy język w Argentynie), a nawet w Afryce w krajach takich jak Libia, która była kolonią Włoską.

Włoski jest piątym językiem, który jest wybierany jako drugi język do nauki. Jest tuż za angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim.

Więcej niż jeden kraj uznaje włoski jako język urzędowy i ojczysty. Jest to Państwo Watykańskie, San Marino czy republika koło włoskiego półwyspu - Malta, Słowenia czy Chorwacja. Jest także jednym z czterech języków urzędowych Szwajcarii.

Włoska kultura przenika muzykę, jedzenie, architekturę i naukę. Jako rezultat, wiele słów włoskich jest używanych potocznie w innych językach np. w angielskim. Są to słowa typu: cappuccino, pizza, piano, balcony, carpet, fiasco, fresco, algebra, coffee, diva i więcej.

Masz do nas jakieś pytania?