Niemiecki EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

g
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Niemiecku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po niemiecku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim.

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się niemieckiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Niemieckiego?

Po zakończeniu II wojny światowej zniszczenia obejmujące cały kraj, skłoniły państwa alianckie, w tym Stany Zjednoczone i Anglię, do udzielenia Niemcom pomocy. Od tego czasu przyjacielskie stosunki pomiędzy Niemcami a krajami anglojęzycznymi polepszyły się, stwarzając potrzebę jasnego i dokładnego komunikowania się. Ta relacja została umocniona na początku lat 90-tych, kiedy to został ostatecznie zburzony Mur Berliński, co otworzyło cały kraj na wolność i nowe inicjatywy. Dziś wiele przedsiębiorstw z całego świata działa na terenie Niemiec.

Co więcej, wiele przodujących produktów oraz technologii pochodzi z tego kraju. Niemcy słyną ze swoich doskonałych marek samochodów, takich jak BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche czy Volkswagen. Inne firmy na przykład Bosch lub Deutsche Telekom, także bardzo szybko odniosły światowy sukces, wytwarzając wysokiej jakości produkty.

Takie osiągnięcie otwiera możliwości tym, którzy mogliby pracować dla tych przedsiębiorstw, zarówno w Niemczech, jak i w krajach, w których znajdują się niemieckie fabryki i biura. Nauka języka niemieckiego może pomóc ci zdobyć dobrą pozycję z rozpoznawalną na całym świecie marką. Poza przyczynami zawodowymi, nauka niemieckiego jest także dogodnością dla każdego, kto pragnie podróżować po tym pięknym kraju. A żadna wyprawa do Niemiec nie będzie kompletna, jeśli nie spróbuje się jednej z najlepszych kuchni na świecie. Warto więc nauczyć się niemieckiego chociażby po to, by prawidłowo móc zamówić schnitzla.

Potoczny Niemiecki vs Szkolny Niemiecki

Niektórych przedmiotów lepiej uczyć się w klasie i z książek. Matematyka jest jednym z nich. Wymaga ona czytania i eksperymentowania. Język natomiast, wymaga faktycznego użycia, aby go udoskonalać. Zyskasz znacznie więcej ze słuchania native speakera prowadzącego rozmowę, niż z czytania dowolnego podręcznika. Dlatego metoda Krebsa jest tak skuteczną metodą nauki języka niemieckiego. Zamiast czytania i zapamiętywania, po prostu słuchasz rozmów. Nauczysz się właściwej wymowy i akcentu prosto od native speakera. Dzięki temu przyswoisz wiele ważnych zwrotów. Na przykład:

Wie späd ist es? – Która godzina?
Ich heiße... – Nazywam się...
Wo ist der Bahnhof? – Gdzie jest stacja kolejowa?
Ich möchte Kaffee. – Chciałbym kawę.

Poprzez naukę niemieckiego w naturalny sposób, przy użyciu wyrażeń frazeologicznych będziesz w stanie dogadać się z każdym Niemcem, gdyż każdy na co dzień używa języka potocznego, a nie literackiego, czy książkowego.

Naukowe podejście w nauce Niemieckiego

Sposób nauczania języka Metodą Emila Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Niemiecki jest językiem urzędowym w siedmiu krajach. Oprócz Niemiec, jako język urzędowy został ustanowiony we Włoszech, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu i Lichtensteinie. Jest to również drugi dialekt w ponad dziesięciu innych krajach.

Wiele angielskich słów ma niemieckie korzenie. . Z tego powodu, niemiecki i angielski ma wiele pokrewieństw, co sprawia, że nauka języka jest trochę łatwiejsza, jeśli mówi się w jednym z nich.

Oprócz pokrewieństwa i wspólnych korzeni, angielski zapożyczył wiele niemieckich słów. Zamiast zmieniać je, angielski po prostu przyjął je dokładnie tak jak są pisane i wymawiane w Niemczech. Są to słowa takie jak: kindergarten, schadenfreude, wanderlust i zeitgeist.

Masz do nas jakieś pytania?