Francuski EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

f
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Francusku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i voila! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po francusku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się francuskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Francuskiego?

Francuski jest językiem miłości i nie tylko. Aż 40 krajów mówi tym dialektem. Dołącz do 110 milionów ludzi z całego świata, którzy są native speakerami języka francuskiego i 50 milionów tych, dla których francuski jest drugim językiem.

Nauka języka francuskiego otworzy przed Tobą nowe możliwości. Jeśli Twoja firma ma biura we Francji, Kanadzie lub innym kraju, w którym język francuski jest mową dominującą, będziesz bardzo wartościowym członkiem drużyny, gdyż będziesz umiał komunikować się z francuskim pracodawcą. Jest duża szansa, że w takim wypadku zaczniesz podróżować biznesowo!

Podróżowanie po Francji, czy po innym kraju, w którym mówi się po francusku, będzie dla Ciebie łatwiejsze i bardziej komfortowe, ponieważ po naszym kursie będziesz potrafił komunikować się z ludźmi bez zbędnego gestykulowania rękami. Gestykulacje zostawimy mimom mieszkającym we Francji.

Jeśli lubisz francuską muzykę, filmy lub literaturę tym bardziej powinieneś znać ten język. Słuchanie dorobku kulturowego Francuzów w ich ojczystym języku pozwoli Ci cieszyć się chwilą, bez zbędnego stresu, że uciekną Ci napisy na ekranie.

Potoczny Francuski vs Szkolny Francuski

Nauczenie się języka francuskiego z książki będzie od Ciebie wymagało najbardziej podstawowych słów, z których później zaczniesz składać proste zwroty, a następnie zdania. Co doprowadzi Cię do nieskomplikowanych rozmówek. Musisz nauczyć się gramatyki, wymowy, akcentu i słówek oczywiście zanim zaczniesz próbować się komunikować. Mimo posiadanych wszystkich wyżej wymienionych umiejętności to może nie wystarczyć. Potrzeba Ci również pewności siebie, abyś mógł rozmawiać z Francuzem w jego ojczystym języku.

Z Krebsem jest zupełnie inaczej. W innych kursach wszystko dzieje się oddzielnie. Tutaj dostajesz mieszankę wybuchową. Wszystkich umiejętności uczysz się naraz. Uczysz się słuchając, więc zamiast studiowania koniugacji, od razu przyswajasz ważne wyrażenia bez których się nie obejdziesz. Na przykład:

Je m'appelle... – Nazywam się...
Où est la gare? – Gdzie jest stacja kolejowa?
Je voudrais un café, s'il vous plaît. – Poproszę jedną kawę.

Ucząc się francuskiego naturalnym sposobem - używając związków frazeologicznych zamiast książkowych zwrotów, zyskasz o wiele więcej, ponieważ jest to prawdziwy francuski, a nie szkolny.

Naukowe podejście w nauce Francuskiego

Sposób nauczania języka Metodą Emila Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Emila Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki


Ponad 110 milinów ludzi używa języka francuskiego jako ich języka ojczystego, włączając w to 55 milionów ludzi we Francji. Dodatkowo kolejne 60 milionów mówi po francusku, jako drugi dialekt. Dzięki naszemu kursowi wyjazd do Francji i nie tylko nie będzie problemem, gdyż będziesz porozumiewał się jak tubylec.


Francuski jest urzędowym językiem w wielu krajach włączając w to Francję, Kanadę i kilka innych krajów w Afryce. Jest to również główny język Olimpiady oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nie będziesz ograniczony jedynie do Francji jeśli nauczysz się języka metodą Emila Krebsa.


Również w Stanach Zjednoczonych, w dzisiejszych czasach francuski staje się ważnym językiem, gdyż jest on nauczany w wielu szkołach oraz używany w restauracjach i innych instytucjach. Od wieków francuski był postrzegany jako język, którym mówili arystokraci, podróżnicy i wiele wybitnych osobistości. Czas, abyś dołączył do nich!

Masz do nas jakieś pytania?