Angielski EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

e
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe, żebyś nauczył się mówić po Angielsku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po angielsku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim.

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się angielskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Angielskiego?

Nie ma bardziej uniwersalnego a zarazem prostego języka niż angielski. Na 1,2 miliarda osób posługujących się tym językiem aż 2/3 z tego to osoby mówiące nim jako drugi dialekt. Do tego dochodzą 2 kolejne miliardy osób uczących się angielskiego. Z racji tak dużej liczby nie jest dziwnym fakt, iż angielski uważany jest za drugi język świata. Opanowanie tego narzędzia niesie za sobą wiele pozytywów.

Jest to przede wszystkim swoisty paszport do zglobalizowanego świata, jest to język biznesu oraz handlu, żeglugi, lotnictwa, technologii oraz Internetu. Zastąpił niemiecki, który był językiem naukowym oraz francuski, który był językiem dyplomacji. Jest międzynarodowym dialektem, który pozwala mówić o globalnych problemach takich jak zmiany klimatu, wojny i głód. Jakiekolwiek podejmiesz decyzje w życiu, gdziekolwiek doprowadzą Cię Twoje wybory, angielski na pewno pomoże utorować Ci dalszą drogę.

Jest to przede wszystkim swoisty bagaż pierwszej potrzeby przy wszelkiego rodzaju wyjazdach. Planujesz wyjazd urlopowy? A może dłuży wyjazd biznesowy? Angielski uczyni tą podróż przyjemniejszą i bogatszą w doświadczenia. Prawdziwą siłą angielskiego jest to, że nawet jadąc do kraju w którym nie jest to oficjalny język, masz gwarancję możliwości porozumienia się z tubylcami.

Kiedy znasz angielski otwierają się przed Tobą wspaniałe skarby kultury bowiem jest to język Hollywood, New York Times, Szekspira, The Beatles, Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata. Otwiera on też drzwi do innych kultur, albowiem wiele mediów zagranicznych posiada swoje kanały dedykowane właśnie w języku angielskim w tym np. China International, Deutsche Welle czy Al Jazeera English.

Potoczny Angielski vs Szkolny Angielski

Nauka angielskiego z książek jest trudną metodą i wymaga wysiłku wkładanego w przerabianie książek pełnych gramatycznych zasad i dziwnych czasowników nieregularnych. Jest to skuteczny sposób, by zniechęcić nawet najbardziej oddanych uczniów. Wyobraź sobie, że język jest jak piosenka - gramatyka jest jej rytmem, a słowa tekstem. Teraz pomyśl jak trudno byłoby zapamiętać całą melodię piosenki, jeśli nie byłbyś w stanie powiązać jej z odpowiednimi zwrotkami i słowami.

Podobnie jest z językiem. Łatwiej nauczyć się słów i zwrotów by w pewnym momencie złapać się na tym, że używa się gramatyki instynktownie. Tak właśnie działa metoda Krebsa, uczysz się poprzez słuchanie i zapamiętywanie a niuanse w postaci gramatyki wpajane są do Twojej podświadomości praktycznie bez udziału świadomości. Będziesz uczyć się przydatnych zwrotów z native speakerami takich jak np.:

What time is it? – Która godzina?
My name is... – Nazywam się...
Where is the train station? – Gdzie jest stacja kolejowa?
One coffee please – Poproszę jedną kawę.

Dzięki nauce angielskiego naturalnym sposobem; używając związków frazeologicznych, zamiast wyuczonych formułek z książek, które w życiu codziennym nie są używane, nauczysz się słuchać i rozmawiać bez zająknięcia.

Naukowe podejście w nauce Angielskiego

Nauka angielskiego z książek jest trudną metodą i wymaga wysiłku wkładanego w przerabianie książek pełnych gramatycznych zasad i dziwnych czasowników nieregularnych. Jest to skuteczny sposób by zniechęcić nawet najbardziej oddanych uczniów. Wyobraź sobie że język jest jak piosenka, gramatyka jest jej rytmem a słowa słownictwem. Teraz pomyśl jak trudno byłoby zapamiętać całą melodię piosenki jeśli nie byłbyś w stanie powiązać jej z odpowiednimi zwrotkami i słowami.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Angielski jest językiem urzędowym w 54 krajach. Wśród tych krajów jest wiele odległych miejsc takich jak Malawi, Kamerun czy Pakistan. Co ciekawe angielski nie jest językiem urzędowym w USA, Wielkiej Brytanii oraz Australii. Jest jednak językiem urzędowym ONZ, UE, Rady Europy, NATO, NAFTA, OPA, OIC, FIP, UKUSA oraz wielu innych organizacji.

Aktualnie najwięcej osób uczących się angielskiego znajduje się w Chinach. Często mówi się, że chiński jest językiem przyszłości, biorąc pod uwagę rosnącą potęgę gospodarczą tego kraju. Teraz jednak angielski jest przedmiotem obowiązkowym w szkołach chińskich od 6 roku życia, a nauczanie języka angielskiego jest jednym z najbardziej dochodowych gałęzi przemysłu w tym kraju.

Angielski jest międzynarodowym językiem komunikacji. Szacuje się, że trzy czwarte zapisów elektronicznych jest napisane w tej mowie, pół czasopism naukowych i technicznych publikowanych na świecie, 80% informacji przechowywanych na wszystkich komputerach świata. Angielski jest naprawdę "pracowitym" językiem.

Masz do nas jakieś pytania?