Chiński EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

c
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Chińsku już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po chińsku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się chińskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Chińskiego?

Mandaryński odnosi się do dialektów chińskich, których używa się w północnych i południowo-zachodnich Chinach. Do celów naukowych i dydaktycznych, te dialekty są łączone w jeden dialekt, który jest podstawą języka chińskiego, właśnie przez to zwany po prostu mandaryńskim.

W ciągu ostatnich kilku dekad, Chiny stały się liderem w produkcji wszelkich urządzeń czy różnego rodzaju dóbr. Nauka tego języka pozwoli Ci zacząć karierę lub ją kontynuować np. w dyplomacji. Jeśli natomiast wolisz regularny przemysł, wiele firm nie tylko fabryk, ale też różnego rodzaju centr handlowych, potrzebuje osób mówiących po angielsku i mandaryńsku w firmach, które przenieśli do Chin.

W ostatnich czasach Chiny stały się również łakomym kąskiem dla turystów. Bogate dziedzictwo kulturowe i historia tego kraju oraz jego mieszkańców sprawia, że mnóstwo ludzi udaje się w te regiony. Znajomość języka znacząco ułatwi pobyt, gdyż nie będziemy musieli ponosić kosztów wynajęcia przewodnika.

Potoczny Chiński vs Szkolny Chiński

Próba nauczenia się języka chińskiego z książki bez wcześniejszego obycia z tym językiem może okazać się najbardziej ambitnym zadaniem z jakim przyszło Ci się zmierzyć w ciągu swojego życia. Mandaryński nie używa alfabetu łacińskiego, ale serii symboli, z których część stanowią litery, a niektóre z nich słowa czy też zdania. Dwa systemy chińskich znaków są w użyciu w dzisiejszych czasach, przez co nauka tego języka staje się jeszcze trudniejsza.

Metoda Krebsa pozwala na naukę mandaryńskiego w dużo łatwiejszy sposób. Potrzebujesz po prostu słuchać. Nie musisz pamiętać tysięcy chińskich znaczków, tym bardziej uczyć się ich pisać. Wsłuchując się w naszych native speakerów szybko nauczysz się potrzebnych zwrotów. Niezależnie czy będziesz w podróży czy będziesz porozumiewał się z osobą mówiącą po chińsku w swoim najbliższym otoczeniu, dzięki naszej metodzie utrzymasz konwersacje i wyrazisz swoje myśli bez większego problemu.

Naukowe podejście w nauce Chińskiego

Sposób nauczania języka Metodą Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Mandaryński jest językiem używanym przez około miliard ludzi, chociaż tak naprawdę jest używany jedynie w 3 krajach: Chiny, Tajwan, Singapur.

Rząd chiński określa różne poziomy umiejętności poprzez ilość znaków, które dana osoba potrafi. Minimum jest znajomość 2000, aby przeczytać gazetę musimy znać 3000, dobrze wykształcony Chińczyk zna około 5000-7000 znaków.

Chińskie znaki są również używane w Japonii i Korei. W Japonii nazywa się je kanji, natomiast w Korei hanja.

Pismo chińskie składa się z około 50 tysięcy znaków, które w językach chińskich na ogół odpowiadają poszczególnym sylabom, dlatego nazywa się je także pismem logosylabowym lub monosylabowym.

Masz do nas jakieś pytania?