Arabski EKSPRESOWO!

Zadziw sam siebie już w 10 dni!

Słynna metoda nauczania
używana przez FBI

a
TYLKO137PLN
297 PLN

Koniec promocji za:

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Czy jest możliwe żebyś nauczył się mówić po Arabskiego już po dziesięciu dniach?

Naucz się twardych fundamentów języka już po jednym przesłuchaniu materiału! Codzienne rozmówki nauczą Cię mówić i przygotują do powszednich sytuacji. Będziesz umiał komunikować się z losowo spotkaną osobą, przedstawić się jej i zaprosić na drinka. Nie wierzysz? A jednak. Teraz wróć myślami do czasów dzieciństwa i przypomnij sobie jakie było Twoje pierwsze słowo. Prawdopodobnie "mama" lub "tata" - najbardziej przydatne wyrazy. Uczymy najbardziej przydatnych słów i wyrażeń. Jeśli martwisz się o wymowę lub jeśli się zastanawiasz czy po połączeniu kilku wyrazów będą one poprawne gramatycznie to ten KURS jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymaga to wielkiego wysiłku ani stresu. Absorbujesz słownictwo i akcent przez samo słuchanie rozmów dorosłych i gotowe! Nauczyłeś się języka. Właśnie tym jest metoda Emila Krebsa. W 30 minutach, kroczek po kroczku, lekcja po lekcji, uczysz się tak jakbyś był dzieckiem... naturalnie.

Zanim się obejrzysz będziesz mówił po arabsku brzmiąc tak, jakbyś mieszkał tam od zawsze. Wypróbuj nas! Kurs w języku polskim.

30 Minut Dziennie

Poświęć tylko 30 minut dziennie

Poświęć 30 minut dziennie naszemu kursowi, a sprawimy, że zaczniesz mówić w obcym języku zanim się spostrzeżesz. Wspomniane magiczne 30 minut to wszystko czego potrzeba abyś wypracował u siebie perfekcyjny akcent, a także płynność i pewność siebie w mówieniu. Dodatkowo, kursy Metodą Krebsa pozwalają na naukę w dowolnym miejscu i czasie dzięki możliwości odtwarzania ich na każdym urządzeniu audio.

Wszędzie, Zawsze

Metoda dopasowuje się do Ciebie

Ucz się arabskiego kiedy jedziesz do pracy. Mów po włosku w trakcie treningu. Studiuj francuski kiedy czekasz na samolot. Ćwicz rosyjski wyprowadzając psa. Naucz się mandaryńskiego we własnej sypialni. Odtwarzaj cyfrowe lekcje Metodą Krebsa na wybranym komputerze, tablecie, iPodzie czy smartphonie. Jeśli jesteś bardziej tradycyjny, nagraj lekcje na płyty CD i słuchaj kiedy prowadzisz lub ciesz się nimi w domu.

Naukowo Udowodnione

Metoda Krebsa rodzi sukces

Od 30 lat Emil Krebs wzbudza zaufanie u amerykańskich agencji rządowych, dyplomatów, korporacji i każdego, kto chce lub potrzebuje mówić szybko i efektywnie. Metoda Krebsa udoskonaliła się w czasie, tworząc niezawodną drogę do nauki języków obcych.

Nasza Metoda

Czemu to takie ważne, żeby nauczyć się Arabskiego?

W dzisiejszych czasach ludzie pracujący w rządzie oraz dyplomaci, którzy potrafią mówić po wschodnio-arabsku są bardzo cenieni, gdyż jest to umiejętność, która bardzo ułatwia kontakty z ważnymi partnerami biznesowymi i nie tylko. Znając arabski stałbyś się bardzo cennym kąskiem dla agencji rządowej lub firmy, która właśnie potrzebuje kogoś kto zna ten język, aby komunikować się z partnerami zamieszkującymi Środkowy Wschód, gdzie się tylko mówi w język arabskim.

Na dwujęzycznych dziennikarzy jest również bardzo duży popyt tak samo jak na reporterów, którzy potrafią mówić właśnie po arabsku. Umiejętność ta może sprawić, że zaczniesz się wspinać po drabinach kariery w telewizji. Dodatkowo arabskiego raczej nie uczy się w szkołach językowych, właśnie dlatego mimo, iż jest to ważny język mało ludzi wysila się, aby zdobyć umiejętność mówienia w nim. Jednak jeśli już zrobimy ten jeden mały krok świat możliwości stoi względem nas otworem. Możemy zostać dyplomatą, dziennikarzem albo po prostu światowym biznesmenem.

Potoczny Arabski vs Szkolny Arabski

Ucząc się arabskiego w klasie lub próbując się go nauczyć z książki bez żadnej wcześniejszej wiedzy o języku będzie bardzo, ale to bardzo trudne. Wschodnio-arabski nie używa alfabetu rzymskiego, lecz jest serią symboli, które reprezentują spółgłoski. Czytając, potrzeba dostarczyć odpowiednią samogłoskę. Jest to system zwany abjad. Dodatkowo arabski jest pisany od prawej do lewej i wiele ludzi sądzi, że jest to bardzo trudne, aby przestawić się na taką formę.

Z metodą Emila Krebsa nie musisz martwić się o symbole lub o to, w którym kierunku musisz przeczytać dany tekst. Będziesz potrafił mówić co jest dużo ważniejsza rzeczą. Nauczysz się wschodnio-arabskiego szybko i łatwo po prostu słuchając native speakera z naszych lekcji audio. Powtarzając słowa lektora nauka będzie Ci szła jak po maśle. Prędko zauważysz rezultaty. Nie ma tu pisania i nie musisz uczyć się całego alfabetu. Będziesz umiał używać najważniejszych zwrotów.

Dzięki nauce arabskiego naturalnym sposobem - używając związków frazeologicznych, zamiast wyuczonych formułek z książek, które w życiu codziennym nie są używane, nauczysz się słuchać i rozmawiać bez zająknięcia

Naukowe podejście w nauce Arabskiego

Sposób nauczania języka Metodą Emila Krebsa ujrzał światło dzienne po aż 20 latach badań i latach obserwowania sposobu nauki dzieci. Ostatecznie doktor Krebs odkrył jak sprawić, aby dorośli uczyli się języka jak dzieci - szybko i naturalnie. Doktor zgłębił tę metodę i ją ulepszył.

Niezależnie czy pytasz się o to gdzie jest dworzec czy zawiązujesz nowe znajomości za granicą lub próbujesz zaimponować ważnemu klientowi biznesowemu, odkryjesz, że lekcje Krebsa dały Ci to co potrzebujesz: swobodę wypowiedzi, wystarczający zasób słów, akcent i wiele innych zdolności - to jest właśnie to czego nauczysz się dzięki podejściu Krebsa. Wszystko przyjdzie naturalnie i płynnie.

Ciekawostki

Arabski jest językiem, którego się używa w garstce krajów takich jak Syria, Liban, Jordania, Turcja czy też terytoria Palestyny. Jednakże będzie też dobrze zrozumiały w Arabii Saudyjskiej, Iraku i Zatoce Perskiej.

Niektóre języki używają arabskich słów. Praktycznie w każdym języku na świecie można zauważyć zapożyczenia z arabskiego jednak głównymi językami które odziedziczyły najwięcej słownictwa są urdu, turecki, perski, hinduski, hausa, hiszpański, portugalski i sycylijski.

Wschodnio-arabski jest także znany pod nazwą lewantyński arabski. Nazwa wzięła się z Levantu - innej nazwy wybrzeża morza Śródziemnego. Obszar ten jest czasem również określany jako region Żyznego Półksiężyca i dodatkowo jest uważany przez niektórych za kolebkę cywilizacji.

Arabskie cyfry zaproponował arabski matematyk Muhammad ibn Musa al-Chorezmi. Naukowiec korzystał z niego przy badaniach nad algebrą i trygonometrią. Cyfry trafiły na zachód w średniowieczu. Propagowane były przez Arabów, dlatego zapis te został nazwany arabskim. Pierwszym europejskim naukowcem korzystającym z arabskich cyfr był włoski matematyk Fibonacci.

Masz do nas jakieś pytania?