O Metodzie Emila Krebsa

Dostarczamy Ci najlepsze narzędzie na świecie do nauki języków obcych, łączymy to z obsługą klienta na najwyższym poziomie. Kiedy uczysz się przy pomocy naszej metody dzieje się istna magia. Zaczynasz nagle mówić w danym języku - szybko i łatwo . Zauważysz, że zaczniesz używać fraz, których słuchałeś podczas swojego relaksu, jazdy samochodem czy podczas ćwiczeń fizycznych. Zaczniesz wręcz nieświadomie używać ich w nowych sytuacjach w jakich stawiać Cię będzie życie. Będziesz tworzył nowe, rozbudowane zdania i naprawdę prowadził prawdziwe, żywe rozmowy w swoim nowym języku. Czy to ze znajomymi, czy z rodziną albo w restauracji bądź też w pracy. Nagle, wyjazd za granicę na wakacje nie będzie stanowił bariery językowej a tubylcy będą traktować Cię jak rodaka. Nie będą w stanie po Twoim akcencie zauważyć, że jesteś obcokrajowcem!

Nie ważne czy to rosyjski, angielski, niemiecki, włoski, japoński, czy dowolny inny język. Poczujesz prawdziwą zmianę w swoim życiu, kiedy naprawdę zaczniesz mówić. Nowi znajomi, wspaniałe wakacje, inne możliwości pracy czy zwyczajnie radość z kolejnej umiejętności... Wybieraj!
Poczujesz powiew świeżości w swoim życiu.

My zaś, będziemy Ci towarzyszyć i pomagać na każdym etapie Twojej drogi aby zapewnić Ci maksimum komfortu i efektywności. Odbierzemy telefon od Ciebie o każdej porze dnia i nocy, dostarczymy fantastyczne materiały pomocnicze, porady i wiele innych ciekawych dodatków prosto na Twojego maila.

Będziemy cały czas obok Ciebie aby Twoja nauka była prosta, przyjemna i zmieniająca Twoje życie na lepsze.

Oto Metoda Emila Krebsa!

Obsługa Klienta

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania w godzinach od 09:00 do 21:00 w dniach od poniedziałku do soboty. Na maile oraz pocztę głosową odpowiadamy do jednego dnia roboczego, jednak często jest to kilkanaście minut.

E-mail:
[email protected]

Nasza Społeczność

Nasi klienci nas kochają!

Miliony ludzi skorzystało już z Metody KrebsaI są zachwyceni!

Paweł
Szczepański
Doświadczyłem wspaniałego uczucia, które płynie z nauki Metodą Krebsa po tym kiedy udało mi się przy pierwszym podejściu. Po dziesiątej lekcji byłem już w stanie składać pełne zdania po hebrajsku! Moim marzeniem od zawsze była wycieczka do Izraela ale nie przypuszczałem w najśmielszych snach, że będę mógł porozumieć się z tamtejszą ludnością w ich ojczystym języku. Moje marzenie właśnie się ziściło, ba, nawet przerosło moje oczekiwania!
Anna
Kowalik
Przekonałam się na sobie jak ważna jest komunikacja w kilku językach. Jestem ratownikiem medycznym, na co dzień jeżdżę karetką do wezwań. Gdy przybyłam na miejsce wypadku zastałam kobietę zwijającą się z bólu po wypadku samochodowym. Problem w tym, że jedyny język jaki znała to hiszpański. Jak łatwo się domyślić nikt w około hiszpańskiego nie znał.. na szczęście byłam świeżo po kursie hiszpańskiego Metodą Krebsa, dzięki czemu mogłam szybko zdiagnozować pewne rzeczy po rozmowie z poszkodowaną. Gdybym nie znała języka kobieta mogłaby umrzeć!
Andrzej
Kryszewicz
Jestem 86 letnim emerytem. Wychowałem 2 córki, jednak nie doczekałem się wnucząt. Żona zmarła wiele lat temu. Wszystko to sprawia, że na starość mam dużo wolnego czasu. Córka na imieniny zakupiła dla mnie jeden z Kursów Krebsa, wie, że drugi język to moje odwieczne marzenie, a że dopiero na jesieni wieku mam na to czas postanowiłem spróbować. Nie sądziłem, iż już po 10 dniach będę mógł z córkami swobodnie porozmawiać po angielsku!

Zadowoleni klienci

11 nagród w 2014!

Masz do nas jakieś pytania?